Pozycjonowanie strony i katalogowanie jej

glob seoWyczekując aby Twoja stronica w sieci znalazła się na godziwym miejscu naturalnie winniście rozsyłać linki z innych stronic. W pierwszej kolei winniście dorzucić adres Twojej witrynki internetowej dołączyć do folderów stron internetowych wespół z jej wpisem. Potem skreśl coś  nieco tekstów reklamowych i poumieszczaj do wewnątrz linki przewodzące do Twojej witrynki internetowej w nim i dodaj teksty do stron typu precel. Najlepiej ustawionych na skrypcie WP.

I co dalej?
Po niejakim czasie, jak opisy te się zindeksują – da się to sprawdzić wpisując w wyszukiwarce najpopularniejszej:   „site:adres_wpisu”. I jeśli okaże się że napis został cudownie zaindeksowany przez roboty sieciowe, a w szczególności googleboot to dodawaj do kolejnych. Dla świeżych ( nowych domen) nie warto dodawać masowo kilkudziesięciu, czy kilkuset wpisów na raz. Po kilka na tydzień przez jakieś pierwsze 2 miesiące. Wówczas nie dostaniemy tak zwanego bana od google’a.
Jeśli chcesz aby Twoja strona widzialna była na konkretną frazę ( słowo kluczowe) wówczas powinieneś umieścić to słowo kluczowe w tytule (jeśli dodajesz wpis do katalogu) i w treści ( jeśli dodajesz do Wp i seoków, sinooke oraz katalogów które upowszechniają takową opcję).
Zatem do dzieła i gratuluję wywodzenia przyjemności z pozytywnych wyników w serpach.

Wpis jest dosc stary. Wygrzebany wśród niewykorzystanych starych tekstów w archiwum:-) Obecnie wygląda to inaczej.

Reklamy