Wymarzona sukienka dla każdej kobiety

Lato jest czasem zwiewnych i lekkich kreacji, w których każda kobieta może się poczuć naprawdę komfortowo. I dotyczy to naprawdę wszystkich pań, także tych z większą ilością ciała. Dobrze dobrane i dopasowane do sylwetki letnie sukienki dla puszystych kobiet sprawią, że panie puszyste będą prezentować się fantastycznie i niezwykle modnie.

Sukienka na lato XXL na pewno nie powinna być opięta, natomiast znakomicie się sprawdzą kroje ołówkowe i trapezowe. Poza tym, oczywiście długie i powłóczyste tuniki, które świetnie tuszują wszelkie zbędne krągłości.
Zawsze warto wyeksponować wszystkie walory swojego ciała. Puszyste panie mają z reguły piękny biust, więc duży rozmiar letniej sukienki z wiązaniem kopertowym oraz dużym i okrągłym dekoltem fantastycznie podkreśli biust. Panie ze smukłymi łydkami, co przecież jest częste u pan puszystych, powinny wybierać letnie sukienki dla puszystych do kolan lub delikatnie za kolana.

Na pewno niezbyt korzystny jest duży rozmiar letniej sukienki na cienkich ramiączkach, bez ramiączek oraz z falbankami. Takie kroje jedynie uwypuklą wszelkie niedoskonałości figury, a przecież nie o to chodzi. Trzeba też uważać na wielkie kwiatowe wzory i duże kontrasty. Idealna sukienka na lato XXL powinna raczej być jednokolorowa lub z małymi barwnymi wzorkami.
Jeżeli do tego dodamy buty na obcasie, estetyczne dodatki, typu zwiewny szal lub wiszące kolczyki, to mamy pewność, iż każda puszysta pani poczuje się naprawdę kobieco i zmysłowo.

Reklamy